Yüksek kalite, samimiyet ve dürüstlük esaslarına bağlı olarak...

Biz Kimiz

Kurucu Hukuk Bürosu

Kurucu Hukuk Bürosu (“KURUCU”) 2015 yılı başında her biri kendi dalında uzman üç kurucu ortak tarafından Ankara’da kurulmuştur. KURUCU, başta enerji hukuku, inşaat ve altyapı hukuku, FIDIC ve FAR sözleşmeleri, sözleşmeler hukuku, şirket alım ve birleşmeleri, proje finansmanı, uluslararası ticaret, uluslararası tahkim ve ticari davalar konularında olmak üzere, tamamı iyi düzeyde İngilizce bilen, alanında uzman avukat kadrosuyla hizmet veren Ankara merkezli ve İstanbul’da irtibat bürosu olan bir avukatlık ofisidir.

KURUCU yerli ve yabancı müvekkillerine, gerek Türkiye’deki gerekse yurtdışındaki proje ve faaliyetlerinde, ağındaki çeşitli hukuk büroları ve uzman teknik firmalar ile birlikte, yüksek kalite, samimiyet ve dürüstlük esaslarına bağlı olarak hukuki müşavirlik ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

KURUCU, müvekkillerin ihtiyaçlarını tüm yönleriyle, ilgili proje veya hukuki sürecin en başından tamamlandığı noktaya kadar sağlamayı, her zaman ulaşılabilir olmayı ve müvekkillerin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi benimsemeyi amaçlamakta ve bu hedefleri hizmetlerimizin her aşamasında en ön planda tutmaktadır.

KURUCU ekibi hizmetlerini ifa ederken avukat bakış açısına ek olarak geçmiş tecrübesinden ve teknik-uzman kadrolarından yararlanarak bir işadamı gibi hareket etmeye özen göstermektedir.

Paylaş
HAKKIMIZDA