top of page
Özgeçmiş
NECATİ.jpg

Mustafa Necati KARAKÖSE

Avukat

Email:

Konuştuğu Diller

Türkçe (anadil)

İngilizce (ileri seviye)

Almanca (başlangıç seviyesi)

  • LinkedIn

Hakkında

Mustafa Necati Karaköse 2017 yılında İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun olmuştur ve 2022 yılında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 

Mustafa Necati Karaköse, temel olarak enerji hukuku, kişisel verilerin korunması hukuku, sözleşme hukuku, kira ve gayrimenkul hukuku ve ceza hukuku alanlarında danışmanlık vermektedir. Kendisinin temel tecrübe ve çalışma alanları aşağıdaki gibidir:

​​

  • Petrol arama ve üretim ruhsatına sahip firmaların başta Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü olmak üzere idari kurumlar nezdinde mevzuat uyumluluk ve sair süreçlerinin yürütülmesi, saha ziyaretleri, hukuki danışmanlık hizmetleri verilmesi.

  • Çeşitli tür sözleşmelerin hazırlanması, müzakere ve sair süreçlerin yürütülmesi ve genel olarak sözleşme süreçlerine ilişkin danışmanlık hizmetleri verilmesi.

 

  • Ulusal ve uluslararası firmaların Türk kişisel verilerin korunması mevzuatına uyumluluk süreçlerinin yürütülmesi ve bu kapsamda gerekli hukuki danışmanlık hizmetlerinin verilmesi.

 

  • Kira uyuşmazlıklarına ilişkin yargılama süreçlerinin takibi, sonuçlandırılması ve genel olarak kira hukuku konusunda danışmanlık hizmetleri verilmesi.

 

  • Ceza hukuku, kamu ve özel hukuka ilişkin her türlü dava ve icra takibi süreçlerinin yürütülmesi ve sonuçlandırılması.

bottom of page